Radim Homola

Věk 17 let
Člen SDH: SDH Orlovice
Jak dlouho jste již dobrovolným hasičem? 5 let
Funkce ve sboru: člen sboru
Co Vás vedlo stát se dobrovolným hasičem?

Asi od 6 let jsem jezdil s naším sborem po okrskových soutežích. Vždy se mi tento sport líbil, ale i také všechno to co se dělo kolem zbrojnice. A když se u nás začala mládež, neváhal jsem. Hlavně vděčím svému strýcovi za to, že mě k hasiččině vlastně přivedl.

Jste členem soutěžního družstva a na jakém postu?

Béčkař

Co Vám požární sport přináší a co Vám na něm vadí?

Přináší mi hlavně radost a skvělou podívanou. Vadí mi, když se porušují pravidla a hádky kolem pravidel.

Myslíte si, že ustavení komise pro sport při OSH Vyškov je přínosem pro Soptíka a VC okresu Vyškov? Zcela určitě
Váš největší úspěch v hasičině? Úspěchy snad ani nemám, ale dokáže mě velice potěšit když se něco děje na zbrojnici hlavně brigády, protože vím, že dělám něco dobrého proto, co mám velice rád.
Co by jste na hasičině změnil (-a), kdyby byla možnost?

Snad lépe vybavil zbrojnici, aby bylo snažší získání dotací a hlavně bych změnil názor ostatních lidí na dobrovolné hasiče.

Koho by jste zvolil (-a) Osobností SDH okresu Vyškov (pro svoje zásluhy a činy)?

Václav Zlámal,

Zbyšek Pěnčík,

Jitka Fabiánová

Čeho by jste chtěl (-a) v hasičině dosáhnout?

Dostat se k profesionálním hasičům, zůstat u nás ve sboru a starat se o náš sbor.

Koho ze svých kolegů a známých, by jste nám pro tuto anketu doporučil (e-mailová adresa)

Václav Zlámal

Zlamal.Vaclav@seznam.cz

Jaký vzkaz nebo přání by jste vzkázal ostatním hasičům

Tak snad hodně úspěchů v hasičském sportu a co nejméně výjezdů.