Aktivity mladých hasičů o prázdninách a po nich

Tyto tři měsíce pro nás, kromě hasičské soutěže v Topolanech, kterou jsme si maximálně užili, znamenaly odpočinek, tábory a získávání energie na nadcházející sezonu. Někteří z nás se sešli na táboře ve Svojanově, kam jsme odjeli i s mladými hasiči z Ivanovic na Hané.

Celý tábor se nesl v duchu námořnické plavby (proto ta modrá trička). Museli jsme ukázat naše dovednosti, znalosti a důvtip, abychom pomohli královně získat ztracený klíč od pokladnice. Někteří z nás měli sice problémy s pořádkem ve svých kajutách, ale zvládli jsme vše na výbornou.

Foto z tábora

Po prázdninách jsme se dali do opakování činností na branný závod ve Studnicích 3. října 2009. Většinu disciplín jsme zvládli, a tak umístění v polovině startovního pole bylo podle očekávání. Mladší i starší družstvo obsadilo svorně 10. příčku z 21 startujících družstev obou kategorií.

Odměnou jsme pak 9. října vyrazili na malý výlet do Brna do zábavného parku Bongo. Čekala nás hala plná prolézaček, skluzavek, velkých trampolín, bazénků s míčky a mohli jsme také vyzkoušet horolezeckou stěnu. Na závěr trochu hranolek s tatarkou a můžeme říct, že jsme si celé odpoledne pořádně užili.

23.10.2009

Mgr. Marie Kudličková