Výlet mladých hasičů do zábavního parku Bongo

Dne 4.3.2010 mladí hasiči využili jarních prázdnin k návštěvě zábavního parku Bongo v Brně. Nejprve jsme si prošli již jarně vyzdobenou Vaňkovku a poté vyrazili k Bongu. Napřed se nám zdálo, že jedeme moc brzy, ale udělali jsme dobře. Před desátou (otevírací doba) se začala sjíždět auta a před vchodem se začaly tísnit davy lidí. Naštěstí je hala tak velká, že jsme se nijak netísnili a na všech atrakcích se pěkně vyřádili.

Kdy se nám poštěstí zajezdit si na šlapacích autech, zastřílet si bezpečně bylonky, nebo skákat na bungee jumpingu, natož vylést na horolezeckou stěnu.

Běh od hlavního nádraží přes Vaňkovku na autobusové nádraží, abychom stihli zpáteční spoj už byl jen malá třešnička na dortu a podle vedoucí dobrá příprava na branný závod, který bude co nevidět.

Jestli to v Brně trošku znáte, tak na výše zmíněnou trasu jsme měli přesně 6 minut, uznejte se sami, že pro prcky Toma a Renatku to byl výkon hodný medajle.

vedoucí mládeže Marie Kudličková