Vojtěch Kudlička 1. místo memoriál M. HABADOVÉ Praha 5.11.2011

Vojtěch Kudlička (mladý hasič SDH Topolany) se stal vítězem na memoriálu Marty Habadové v Praze v kategorii mladší chlapci v halové soutěži mladých hasičů v běhu jednotlivců na 60 m s překážkami. Tento již XI. ceplorepublikový ročník se konal v Praze dne 5.11.2011 pod záštitou primátora hlavního města Prahy Doc. MUDr. Bouhuslava Svobody, CSc.

Gratulujeme

výsledková listina (str. 3)

Gratulace Vojtovi Kudličkovi můžete napsat zde.

Branný závod Nesovice

V sobotu  11. října 2008 jsme se zúčastnili našeho prvního branného závodu, který pořádal SDH  Nesovice.  Měl to být náš „otrkávací" závod. Chtěli jsme hlavně zjistit, na co se připravovat.

I přes nízký počet členů se nám podařilo vytvořit družstvo mladších i družstvo starších, které se doplnilo dětmi mladšími.

Své očekávání jsme překonali jak časem ze závodu, tak celkem nízkým počtem trestných bodů za disciplíny, kde se příliš nedařilo.

Ve velké konkurenci 22 družstev mladší vybojovali krásné 10. místo a starší si  doběhli pro místo 16. Po 14-ti denním tréninku jsou tato umístění  velkým úspěchem.

Děkujeme tatínkům za odvoz na soutěž a všem ostatním za psychickou podporu.

Marie Kudličková - vedoucí mladých hasičů