Plánované se stalo skutečností a naše hasičská zbrojnice v Topolanech dostala k novému obleku ještě novou kravatu. Vše je samozřejmě myšleno obrazně. Nový kabát je fasáda hasičské zbrojnice a nová kravata jsou znaky, které byly na tuto fasádu nakresleny. Stalo se tak dne 13. a 14. června 2009 a dílo se velmi vydařilo.

Již od zimních měsíců jsme plánovali nákres na hasičskou zbrojnici a naplánovali jsme ho v podobě, kterou můžete vidět jak na fotkách tak i ve skutečnosti.

Znak SDH Topolany a dráčka Soptíka společně s nápisem označujícím hasičskou zbrojnici namaloval Ing. Tomáš Jelínek. Svoje dílo tvořil celé dva dny a to doslova. V sobotu 13. června dokonce až do pozdních večerních hodin.

A stálo to za to, protože malba je opravdu nádherná a je to chlouba naší nově zrekonstruované hasičské zbrojnice. Panu Jelínkovi za jeho přesné tahy děkujeme a poděkování patří hlavně obecnímu úřadu v Topolanech, který nám pomohl tuto akci finančně zrealizovat.

Foto zde

SDH Topolany - Dašejed