Ve dnech 1.7.-5.7 proběhlo Mistrovství ČR Hry Plamen a dorostu SH ČMS v požárním sportu 2016 – České Budějovice. Na tomto mistrovství nás za Jihomoravský kraj reprezentovali naši členové SDH Topolany Dominik Ševčík a Monika Brunclíková. Oba dva závodníci nám tímto udělali velikou radost a na jejich výkony se můžete podívat na videích níže.

Dominik skončil na 6.místě a Monika na 8.místě, což je vzhledem k celorepublikové konkurenci úžasný výkon. Oběma sportovcům gratulujeme a děkujeme i doprovodu, který s nimi sdílel jejich okamžiky a to Lucce Macháňové (SDH Topolany), Barboře Plškové (SDH Dětkovice), Dušanovi Kusalovi (SDH Ivanovice na Hané) a hlavně vedoucímu celé skupiny Zbyňkovi Machancovi (SDH Tvarožná).
 
Radost celé skupiny naneštěstí bohužel zhatila při návratu domů tragická dopravní nehoda u Tvarožné. Tato nehoda se stala těsně před nimi a protože jsou to všichni hasiči, zastavili a pomáhali při této něťastné události. O to více jsme na ně hrdí, jak celou situaci zvládli, ale radši bychom byly, kdyby se tato nehoda vůbec nestala. Při příletu vrtulníku navíc při přistání došlo k poškozaní zadního okna na vozidle okresního sdružení. Ale při této chvíli, kde umírali lidé je to skoro bezpředmětná záležitost.

SDH Topolany

 

Fotogalerie

Videa Běh překážky 100 m,  

Ševčík Dominik od času 4:12:00s a 4:25:30s

Monika Brunclíková od času 1:43:00

 
 
 

Datum - Svátky

Sestavuji aktuální kalendář ...

Novinky

Kalendář

Sponzoři

Sbor dobrovolných hasičů Topolany

        © 2009-2019 Všechna práva vyhrazena