Dne 19.11.2016 se výprava z SDH Topolany zůčastnila slavnostního Galaodpoledne požárních sportů 2016. Akci organizovalo Sdružení Hasičů Čech Moravy a Slezska a konalo se v Praze v Divadle u Hasičů.
Akci moderoval sportovní komentátor Štěpán Škorpil a Ondřej Čuhanič. Byly zde přítomni nejvyšší představitelé hasičské jednoty jako např. starosta SH ČMS Ing. Karel Richter a další důležití lidé z oblasti mládeže a tělovýchovy.
Přímý přenos zajistila internetová televize FIRETV. Záznam z tohoto slavnostního vyhlášení můžete shlédnout na internetových stránkách www.firetv.cz. Lidé z této televize také připravili jednotlivé klipy, kterými sportovce uváděli.
V průběhu celého podvečera byli oceňováni hasiči sportovci, kteří obsadili v jednotlivých dispciplinách hasičských sportů CTIF přední příčky. Byly zde oceněni také dorostenci, kteří reprezentovali Českou Republiku na světovém mistrovství hasičských sportu v Ostravě.

Za SDH Topolany zde byly přítomni a na akci pozváni hned naši dva členové Lucie Macháňová a Dominik Ševčík.
Po skončení tohoto vyhlášení se konala v přilehlé restauraci after párty. Celá akce byla perfektně připravená mezi jednotlivými vyhlášeními probíhal kulturní program a myslím si, že SH ČMS se vůbec nemá za co stydět. Jsme rádi, že jsme se mohli této akce zúčastnit a podělit se mladými členy našeho sdružení o radost, kterou ze svých velkých úspěchů mají.

Děkujeme jim za tyto úspěchy, kterých dosáhli a jako členové reprezentace ČR pro příští rok 2017 snad dosáhnou.

SDH Topolany, David Ševčík