Jubilea členů SDH Topolany

Slezák Jaromír

Dne 25.10.2014 oslavil krásné 50-tiny člen sboru Jaromír Slezák. Ve sboru působí již 33 let od roku 1981.

Jardo, SDH Topolany Ti přeje všechno nejlepší k tvému kulatému jubileu, přejeme Ti hodně štěstí zdraví a ještě mnoho let strávených v SDH Topolany.

Hudeček Květoslav

Dne 26.12 .2013 oslavil krásné 40-tiny člen sboru Květoslav Hudeček. Ve sboru působí již 26 let od roku 1987.

Kozo, SDH Topolany Ti přeje všechno nejlepší k tvému kulatému jubileu, přejeme Ti hodně štěstí zdraví a ještě mnoho let strávených v SDH Topolany.

Brunclík Radovan

Dne 6.2.2013  oslavil krásné 40-tiny člen sboru Radovan Brunclík. Ve sboru působí již 3 roky od roku 2010.

Brunďo, SDH Topolany Ti přeje všechno nejlepší k tvému kulatému jubileu, přejeme Ti hodně štěstí zdraví a ještě mnoho let strávených v SDH Topolany.

Foto z oslavy - nejsou

Hudeček Vladimír

Dne 2.11.2012 oslavil krásné 40-tiny náš velitel sboru Vladimír Hudeček. Ve sboru působí již  25 let od roku 1987.

Rajko, SDH Topolany Ti přeje všechno nejlepší k tvému kulatému jubileu, přejeme Ti hodně štěstí zdraví a ještě mnoho let strávených v SDH Topolany.

Aleš Hasala 50 let

V těchto dnech, konkrétně 14.11.2009 se dožívá významného jubilea 50 let dlouholetý člen SDH Topolany strojník, člen a bratr Aleš Hasala zvaný "Dědek". Ve sboru je členem již od roku 1978 a řadí se tedy mezi nejdéle sloužící členy. Je členem již úctyhodných 31 let. Nutno podotknout, že Dědek se mu neříká kvůli věku, ale kvůli dvojnásobnému dědečkovství.

Děde´ks Fotogalerie

Dědku, SDH Topolany Ti přeje všechno nejlepší k tvému kulatému jubileu, přejeme Ti hodně štěstí zdraví a ještě mnoho let strávených v SDH Topolany.

FOTO Z OSLAVY