AVIA Furgon A 20F - 2016 vyřazeno z užívání

Na konci roku 2004 bylo zakoupeno vozidlo AVIA Furgon A20F. Na vozidle jsme provedli mnoho úprav.

Byla vyměněna podlaha, prostor pro techniku a pro cestující byl rozdělen přepážkou. Prostor pro cestující byl vybaven sedadly.

V prostoru pro techniku bylo uděláno mnoho příček a polic pro uložení materiálu pořebného, jak k zásahu tak k požárnímu sportu.

AVIA byla také vybavena vpředu stroboskopickou výstražnou rampou a majákem vzadu.

Bylo také provedeno přestříkání celého vozu na hasičské barvy.

Na přestavbu vozidla bylo odpracováno 607 brigádnických hodin.

Slavnostní předání vozidla do užívání bylo uskutečněno dne 2.července 2005 na soutěži v Topolanech tehdejším starostou obce Vladímírem Hudečkem.

Vozidlo je využíváno jak k zásahům, tak k dopravení soutěžících a techniky na soutěže v požárním sportu. Nemalou mírou toto vozidlo využívají také mladí hasiči, kteří v této obci minulý rok zahájili po letech svoji činnost.

Foto přestavby AVIE

Technické údaje